Kā labāk gulēt, kopā vai atsevišķi?

ypnos_0

Miega eksperti iesaka dažus jaunus veidus, kā uzlabot savu miegu. Ir pierādīts, lai atrisinātu attiecību problēmas, ir svarīgi izvēlēties ne tikai sev piemērotu matraci, bet radīt sev tīkamu vidi.

Pitsburgas Universitātes pētnieks, psihiatrijas un psiholoģijas profesors Wendy M. Troxel, apgalvo: „Miegs ir ļoti svarīgs veselībai, it sevišķi sirdij un garīgajai stabilitātei. Ir pierādīts, ka sievietes, kas ir stabilās ilgstošās attiecībās, aizmieg ātrāk, un ceļas augšā ar labāku noskaņojumu, kā tās kas ir otrās pusītes meklējumos.”

Troxel norāda, ka guļot vienā un tajā pašā gultā, rada drošības sajūtu, kas nomierina organismu. Guļot kopā vienā gultā, samazinās citokīna līmenis, kas atbild par temperamentu, un palielinās oksitocīna līmenis, kas atbild par mīlas hormonu, samazinot satraukumu, labākam miegam.

Protams ir vairāki iemesli, kas apgrūtina kopīgu gulēšanu vienā gultā. Dažādi ķermeņa pulksteņi, temperatūra, stresa līmenis , konflikti, krākšana. Atrisinot problēmas attiecībās, tiks atrisinātas problēmas ar miegu.

Vēl viens veids, kā atrisināt problēmas ar bezmiegu, piemērots matracis. Matracim ir jābūt viskoelastīgam, kas piemērojas tavām auguma aprisēm, svaram un ķermeņa temperatūrai, kas novērš papildus spriedzi no sāpjošām zonām. Šāda veida matrači pieceļoties no gultas, iegūst atkal savu sākotnējo formu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X