Tīrība – vīrieša veselība

Mens_Underwear_Banner

Ir svarīgi zināt, cik ļoti vīriešu veselību ietekmē viņu netīrā apakšveļa. Nēsāt netīru apakšveļu ir ne tikai nepieņemami, bet arī var veicināt nopietnas veselības problēmas. Vīrieši, kas uzskata, ka vienu apakšveļu var nēsāt vairākas dienas, izlasot šo rakstu liks pārdomāt.

Kā netīra apakšveļa var ietekmēt vīrieša veselību

Netīra apakšveļa ir ideāla vide baktērijām. Vieta, kur cirksnis, ir visideālākais apgabals, jo tur ir silts un mitrs. Tāpēc, tur veidojas visvairāk mikrobu. Galu galā, rodas iekaisumi, sēnīte un infekcijas.

Piesārņojums

Netīra apakšveļa var veicināt daudz nopietnākas problēmas, kā infekciju. Baktērijas var nokļūt citās vīrieša ķermeņa daļās – gremošanas traktā, urīna izvadceļos. Baktērijas uz ķermeņa var nokļūt arī vien saskaroties ar netīro veļu, piem., to aiztiekot pirms mazgāšanas, un rokas pēc tam nenomazgājot.

Vīrieši, kuri mēdz piemirst par laicīgu apakšveļas maiņu, ir tieksme bieži slimot, dēļ novājinātās imūnsistēmas.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X