3 feremoni, kas būtu jāizmēģina katram vīrietim

8-things-that-make-a-man-sexy

Mūsdienās, feromoni starp vīriešiem ir kļuvuši ļoti populāri – gan jauniem, gan veciem. Iemesls – šķietami dēļ šīs vielas efektivitātes.

Feromoni – ir spēcīga ķīmiska viela, ko izstrādā cilvēks, lai piesaistītu pretējo dzimumu.

Preču tirgū sastopamie produkti ar feromonu ir gan no dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Pārsvarā tie tiek ražoti laboratorija, efekts ir tāds pats, vai pat stiprāks, kā dabiskais feromons. Bet kas tieši ir šis efekts?

Feromonus izdala visas dzīvās radības. Daži feromoni, pretējam dzimuma var likt izjust alkas. Citi feromoni rada pazemības un cieņas efektu. Ir feromoni, kas var radīt pat bailes. Tas viss notiek mūsu zemapziņā. Tas nenozīmē, ka sieviete tev kritīs pa kaklu, nespējot savaldīt savas izjūtas, tomēr viņai radīs patika un interese. Un tas noteikti ir liels pluss. Šajā rakstā tiks apspriesti 3 feromoni, ar dažādām funkcijām, bet visi ir populāri tirgū.

Wolf by Liquid Alchemy Labs. Šis nav feromons, ko vajadzētu izvēlēties, lai savaldzinātu sievieti. Tas nav tam paredzēts. Ir laiks stiprai vadībai, veiksmei, vīrišķībai. Šis feromons ir radīts cilvēkam, kas grib atstāt iespaidu uz priekšniecību, kolēģiem. Tāpat to var izmantot, lai paaugstinātu savu statusu sabiedrībā, starp draugiem. Tas sniedz pašpārliecinātību, kas palīdzēs darba intervijās, sanāksmēs, utt. Wolf ir domāts, lai izceltos starp pārējiem cilvēkiem.

Alpha Moschos, by Alpha Dream Pheromone. Iespējams efektīgākais mīlas eliksīrs uz pasaules. Tas ir tik stiprs, ka liek katrai sievietei atskatīties un ar tevi sasveicināties. Klīst baumas, ka dažām sievietēm ir pat bail no šī feromona smaržas. Ir grūti uzticēties instinktiem, nevis saprāta balsij. Un tieši tas biedē sievietes, kas liek uzmanīties no šī feromona.

Glace, by Alpha Dream Pheromone. Sabiedrības feromons, kas ir ideāls ballītēm, tikšanās reizēm. Šis feromons tevi padarīs par telpā interesantāko cilvēku. Cilvēki meklēs ar tevi komunikāciju un vēlēs dzirdēt kas tev sakāms. Ja pēc dabas esi kautrīgs, tad Glace palīdzēs tev atbrīvoties. Tu kļūsi pašpārliecināts, drosmīgs un nokļūsi uzmanības centrā.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X