5 vīriešu pavedināšanas veidi

Things-You-Should-Never-Do-To-Impress-A-Man-3

Pastāv piecas, pilnībā uzticamas pavedināšanas metodes.

Neaizmirsti par savu sievišķību

Neaizmirsti, ka mūsdienu modernajā pasaulē, esi pieradusi uzņemties vadību, tomēr nedrīkst aizmirst par vīriešu lomu tavā dzīvē. Tev ir jāļauj vīrietim lutināt, apmaksāt rēķinus, būt attiecību noteicējam. Pavidu visam,tev ir jāatrod laiks būt romantiskai un pavedinošai. Ļauj partnerim būt vīrišķīgam, un ar savu sievišķību pateicies viņam par to.

Aromāts

Aromāts ir būtisks pavedināšanas faktors. Smaržas mēdz būt daudz un dažādas, bet tikai tās, kas vīrietim būs patīkamas, spēs viņu savaldzināt.

Izskats

Vīrietis, kurš neatceras, kas sievietei bija mugurā iepriekšējā dienā – ir tikai mīts.  Tomēr, laiks, ko velta izskata iegūšanai, vīrieti kaitina. Iespējams viņš nepamana tevis uzklāto kosmētiku, solārija apmeklējumu, bet apģērbs iespiežas atmiņā. Tāpēc, varbūt mazāk laika veltīt tam ko uzklājat uz ādas, bet atstājiet iespaidu ar tērpu.

Bieži smejies

Sieviete, kas smejas, izskatās laimīga. Redzot tevi smaidīgu sabiedrībā, vīrietis ļoti labprāt grib pavadīt laiku un komunicēt ar tevi.

Vienmēr skaties acīs

Ciešs skatiens vīrieša acīs ir ļoti intīms un efektīvs veids, kā uzsākt flirtu, vēl pirms citiem iekarošanas mēģinājumiem.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X