60% sieviešu grib citas sievietes

being-a-lesbian-in-your-twenties-vs-being-a-lesbi-2-27266-1454785389-1_dblbig

Jaunākie pētījumi ir nākuši klajā ar interesantu atklājumu, ka vairāk kā puse sieviešu uzskata, ka ir pievilcīgas citu sieviešu acīs.

Ņemot vērā šādus rezultātus, nav brīnums, ka daudzas sievietes ir biseksuālas, un ar gadiem šis skaits tikai pieaug.

No 484 heteroseksuālajām sievietēm, 60% atzinās, ka viņas uzbudina citas sievietes, 45% kaut reizi gribētu noskūpstīt sievieti, 50% sapņo par seksu ar viņām.

Boise Valsts Universitātes psiholoģijas profesore Elizabeth Morgan, apgalvo, ka liela daļa sieviešu, kam ir ciešas draudzīgas attiecības ar savu dzimumu, bieži izjūt ko vairāk, kā tikai draudzību.

Šāds fakts var būt saistīts ar to, ka sievietēm ir daudz kopīgu interešu, viņas viena otru saprot, biežāk komunicē savā starpā par dažādām viņu interesējošām tēmām. Ir kopīgi ieradumi.

Starp sievietēm ir lielāka savstarpējā emocionālā saikne. Tas bieži vien veicina jūtu pāriešanu nākamajā pakāpē – romantiskās jūtās.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X