Kā lai zina, ka viņš tevi mīl?

love-10things-men-loves-women-inside

Kā uzvesties vīrieša sabiedrībā, ja esi iemīlējusies? Kā lai uzzina, vai vīrietis grib tikai draudzīgas attiecības vai ko nopietnu? Uz to var norādīt atsevišķi vārdi vai ķemeņa valoda. Galu galā, tas norādīs uz to, vai jūsu attiecībām ir nākotne.

Acu kontakts

Ja vīrietis ir ieinteresēts sievietē, viņš centīsies notvert acu kontaktu. Sievietēm ir laba intuīcija, un viņas jūt, ja vīrietis uz viņām lūkojas, un pat cenšas noķert šo skatienu.

Sejas mīmika

Vīrieša seja ir kā atklāta grāmata. Runājot ar sievieti kuru viņš mīl, vīrietis mēdz pacelt uzacis, un paplašinās nāsis. Pašam neapzinoties, viņš var piekārtot matus, lai sievietes acīs izskatītos labāk. Šāda ne-verbāla komunikācija ļoti labi var norādīt uz , cik patiesi sieviete viņu interesē.

Ķermeņa poza

Izrādot savu interesi, vīrietis, sievietes klātbūtnē cenšas stāvēt stalti. Viņš ieņem pozu, kurā labāk izceļas viņa muskuļi un pleci liekas plašāki. Iespējams viņš rokas tur uz bikšu priekšas, tas var liecināt par kaisles klātbūtni, un zemapziņā viņš to cenšas apslēpt.

Rīcība

Sieviete, kura ir ieinteresēta vīrietī, uzdos jautājumus par viņa darbu, ģimeni, hobijiem. Vīrieši tur var izpaustiet mazliet savādāk – atvērt durvis, pielikt krēslu, vienu brīdi viņi var būt laipni, jauki, jau nākamajā vēsi un nedzudz rupji. Tas viss, lai tikai pievērstu sievietes uzmanību.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X