Kad pēdējo reizi sievu redzēji kailu?

nakedhug

Kā tev liekas, vai precētie pāri viens otram kaili, šķiet pievilcīgi? Kā izrādās, ne vienmēr: 1 no 6 cilvēkiem kautrējās atrasties kails savas otrās pusītes priekšā.

Pētījumā piedalījās 1902 sievietes, vecumā virs 18 gadi, ar dažādiem attiecību statusiem. Viņām tika uzdots jautājums, kad partneris pēdējo reiz redzēja viņas kailas? 16% atbildēja, ka pēdējo 12 mēnešu laikā, ne reizi. Tas bija ļoti pārsteidzošs rezultāts.

Farmācijas kompānija veica pētījumu, lai noskaidrotu iemeslus tam. Vairākums atbildēja, ka trūkst pašapziņa, vai ir pārāk zems libido. 21% apgalvoja, ka kautrējas atrasties sava partnera priekšā kailas.

Diemžēl, ir maz sieviešu, kas ir pilnībā apmierinātas ar savu izskatu. Ļoti bieži viņas mēdz sūdzēties par svaru vai kādu ķermeņa daļu. Iemesls tam, mēdiji, kas pozicionē perfekto ķermeni. Diemžēl, sievietes mēdz salīdzināt sevi ar šīm modelēm, kas rada kompleksus. Sievietei ir jājūtas komfortabli savā ādā, nevis jāslēpjas. Tur var izpalīdzēt joga un dejas. Katrai sievietei ir kāda skaista ķermeņa daļa, ko vajag izcelt nevis apslēpt.

Slēpt ķermeni no savas otrās pusītes nav labākais risinājums, jo tas var kaitēt attiecībām. Partneriem ir jābūt viens otram tuvākajām personām, jābūt ciešai saiknei, gan fiziskai, gan garīgai. Ja ir kaut kādas robežas, tad attiecībās ir problēmas.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X