Viņas krūtis ir visur

sexy_boobs_by_bongy1-d50br3q

Neatkarīgi no krūšu izmēra, tās vienmēr piedos nelielu asumiņu intīmajā dzīvē. Svarīgi, lai tu neizmirstu par tām ikdienas rutīnā.

Padari tās redzamākas, izmanto push-up krūšturi. Liec tām izlekt no tavas blūzītes. Tas dara brīnumus.

Piedod nelielu pikantumu ar kaklarotu. Pēc tam, kad nokļūsiet intīmākā gaisotnē, kaklarotu noteikti vajag atstāt, jo priekšspēlē to var izmantot, lai paspēlētos ar krūtīm un krūšu galiem.

Ballīte nekad nebeidzas. Sagaidot mīļoto mājās, pirms tam noņem krūšturi, lai krūtis brīvi stāv zem krekliņa. Ieraugot tavus krūšu galus spiežamies caur krekliņu, neļaus viņam novērst uzmanību no tevis. Un tas liecinās, ka ar nepacietību viņu gaidīji, un gribi kaislīgu vakara turpinājumu.

Vakara kokteilis. Pagatavo kokteili ar ledus gabaliņiem. Mugurā uzvelc nedaudz atklātāku drēbju gabalu, vismaz tā lai krūtis būtu redzamas. Ledus gabaliņus velkot pār krūtīm un krūts gabaliem, uzbudina un mudina kaislīgam seksam. Atrodoties ārpus mājās, kādā kafejnīcā, var nejauši iemest ledus gabaliņu starp krūtīm, tas noteikti atraisīs partnera fantāziju.

Mājiens mīļotajam. Ar rokām cieši apskauj savas krūtis, tās nedaudz saspiežot, tavam mīļotajam to redzot. Viņam tas patiks, un būs labs mājiens, kas viņu sagaida tālāk.

Pagatavo vakariņas ar pikantumu. Ienākot vīrietim virtuvē, tu pacel savu krekliņu un pakrati krūtis, tas būs patīkams pārsteigums, un iespējams viņš vairs nespēs pamest virtuvi. Un tā pat labāk, tevi sagaida kaislīgs sekss, varbūt pat tur uz grīdas vai galda.

Seko mīļotajam līdz uz vannas istabu. Iekāp pie viņa dušā, aplej sevi ar dušas želeju un sāc masēt savu ķermeni, akcentu liekot uz krūtīm, viņš nevarēs novērsties.

Gaisa kondicionieris. Uzstādi to uz aukstāku režīmu. Nekādā gadījumā nevelc krūšturi, ļauj krūšu galiem izspiesties caur krekliņu.

Mazliet saldumiņa krūtīm. Atrodoties ārpus mājās vai mājā, ēdot desertu, nejauši uzpilini uz krūtīm, pēc tam ar pirkstu lēnām pārvelc pār tām, un aplaizi pirkstu. Vecs triks, bet iedarbīgs vēl joprojām.

Dusmas. Pēc tam kad esat sastrīdējušies, pieej pie sava mīļotā klāt, paņem viņa roku un paslidini zem sava krekliņa, nedaudz pamasējot krūtis. Tas viņu neatstās vienaldzīgu, un dusmas arī ātri pāries.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X