Vīrieši ar zemu balss tembru ātrāk atrod otrās pusītes

o-MAN-WHISPERING-facebook

Pensilvānijas Universitātes Antropoloģijas fakultātes zinātnieki veica pētījumu un secināja, ka vīriešiem ar zemu balss tembru ir lielākas priekšrocības attiecībā uz sievietēm.

Pētījumā piedalījās 1340 vīrieši, vecumā no 24-29 gadi. Puse no dalībniekiem atzīmēja, ka ir zema tembra balss īpašnieki. Otra puse – augsta un smalka tembra īpašnieki.

Sievietes uzskata par pienākumu paklausīt

Sieviešu gaume ir tik dažāda attiecībā uz vīriešiem, bet pētījuma laikā, kurā tika nospēlēti vairāki vīriešu balss ieraksti, viņas deva priekšroku tiem, kuriem balss skanējā vīrišķīgāka. Pētījuma autore Sarah Wolf uzskata, ka šāda balss intonācija, mudina sievietes pakļauties vīrietim. Un tā tas jau noris gadsimtiem ilgi.

Zemas balss īpašniekiem ir biežāk īslaicīgas attiecības

Vīriešiem ar zemu balss tebru ir lielāka piekrišana sieviešu starpā, jo viņu intonācija piesaista uzmanību. Šādiem vīriešiem ne tikai izdodas izveidot ģimeni, bet arī īslaicīgas, vienas nakts sakaru attiecības. Vīrieša balss tembru nosaka sejas apmatojums, garums, muskulatūra, kā arī testosterona līmenis asinīs.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X