Auksti? Sekss sasildīs!

GettyImages-697557103

Aukstais laiks strauji tuvojas. Un viens no plašāk zināmiem sasildīšanās veidiem ir, sekss.

Diemžēl, daudzi par to bija piemirsuši, jo tuvojoties aukstajiem ziemas vakariem, cilvēki vēlas ierušināties zem siltas segas un dzert karstu tēju.

Kā sagribēt novilkt silto treniņtērpu , un uzvilkt seksīgu peņuāru?

Iededz sveces. Sveces ne tikai dāvā romantisku noskaņojumu, bet atmosfēru padara siltu un mājīgu.

Karsta duša vai vanna. Kas var būt labāks, par iegremdēšanos karstā vannā vēsā mājā. Dariet to kopā, un ļaujieties mīlas rotaļām tur. Bet ja jūsu vanna vai duša nav pietiekami liela jums abiem, tad karstā ūdens tvaiks, vannasistabu padarīs pietiekami mājīgu un siltu, lai nodarbotos ar seksu.

Sekss ārpus mājas. Mēs visi zinām, ka dodoties tusēties, apģērba kārta nav tik bieza, un to ir viegli novilkt. Tāpēc, pamēģiniet.

Atstāj uzvilktas zeķes. Lai arī cik neromantiski tas būtu, tomēr, zeķes silda ķermeni, un kā izrādās, sieviete ar zeķēm , 30% gadījumu, izjūt orgasmu.

Palieciet zem segas. Izklausās garlaicīgi, bet palīdz saglabāt siltumu.

Sildiet viens otru. Piespiediet savus kailos augumus viens pie otra, lai sasildītos. Un izvēlaties sev ērtāko pozu, lai var ilgstoši tādā uzturēties.

Fiziskas aktivitātes kopā. Kustība ir mūsu draugs aukstajā laikā. Tāpēc, pavadat vairāk laika, sportojot, izejot kopīgās pastaigās, uz dejām, utt. Kopīgi pavadītais laiks, jūs satuvinās , kas noteikti būs pluss arī jūsu intīmajai dzīvei.

Ēdiens, kas silda. Augļu tēja, karsta šokolāde, ass ēdiens, kas kalpos arī kā afrodiziaks.

Un protams sekss! Pati galvenā sastāvdaļa, kas jūs patiešām sasildīs.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X