Brīvdienas – šķiršanās laiks?

vacation

Lai pārbaudītu savas attiecības, vislabāk to var izdarīt, aizbraucot kopā brīvdienās. Ja pēc kopā pavadīta tik ilga laika jūs vēl joprojām viss ir labi – jūsu attiecības ir patiesi stipras. Bet kas ir, ja brīvdienas nenorit kā plānots?

Aplūkosim tuvāk piecas pazīmes, kas norāda uz to, ka turpinājuma attiecībām iespējams nebūs.

  1. Atvaļinājumā tiek iesaistīta trešā persona, ar ko komunicēt. Kā pārim, ir svarīgi pavadīt laiku kopā, nodoties intimitātei, tur trešais cilvēks ir lieks. Ja partneris/e paņem līdz vēl kādu personu, iespējams tas tiek darīts ar nolūku, jo komunikācija ar tevi nešķiet tik interesanta. Par to vajadzētu aizdomāties. Jo jūsu abu attiecībās noteikti ir problēmas.
  2. Jaunas lietas izmēģina labāk vienatnē, nevis kopā, kā pāris. Nepatīkami ir tad, ja aktivitātes tika plānotas kopā. Ja viens no partneriem nevēlas doties kopā uz veikalu, tas nav nekas slikts. Bet ja lieliskā piedzīvojumā, kā piemērām, nirt ar haizivīm, dod priekšroku to izdarīt viens/a pats/i, tas ir rādītājs problēmām attiecībās.
  3. Ja attiecības pamazām irst, nav jēgas piepūlēties un veltīt laiku strīdiem.
  4. Bieži vien, ceļojumi cilvēkiem ir kā iespaidu avots. Viņi rod jaunu interesi par hobijiem, par nākotnes darba sfēru, kā arī attieksmi pret dzīvi un mīlestību. Ja cilvēka būtība šāda ceļojuma laikā mainās, iespējams arī blakus viņam vajadzēs citu personu.
  5. Beidzoties atvaļinājumam, ir grūti runāt par kaut ko citu, izņemot tā laika iespaidiem. Paies kāds laiks (aptuveni mēnesis), lai atgrieztos ierastajā vidē. Ja vienam no partneriem apnīk vēl joprojām kavēties atvaļinājumā, tad paņemiet pauzīti viens no otra. Atpūšaties, un cenšaties saprast, ko tālāk!


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X