Kā tikt pāri greizsirdībai?

168353219

Ir skaidrs, ka attiecībā ne reizi vien nāksies saskarties ar greizsirdību. Tas nav nekas slikts, ja greizsirdība tiek kontrolēta.

  1. Paturi prātā ar ko esi kopā. Iespējams tas izklausīsies vecmodīgi, bet noteikti palīdzēs tikt pāri greizsirdībai. Ja jūsu savienība ir stabila, tad nav par ko uztraukties. Lai arī kā cita sieviete censtos viņu pavest ar flirtu, ja jūsu attiecībās viss ir kārtībā un esat laimīgi, viņš uz šo flirtu neatbildēs. Tam protams ir jābūt abpusēji.
  2. Ja tomēr izveidojas situācija, kur tavs vīrietis pievērš lielāku uzmanību citām, ko viņas dara un saka, ir jāprot saglabāt miers. Parasti tās ir nevainīgas sarunas, un galu galā, dienas beigās visa uzmanība tiks pievērsta tev. Tāpēc esi pacietīga un iecietīga.
  3. Ja greizsirdība ir agresīva, tad ir jāmeklē problēma attiecībās, kas veicina šo agresīvo noskaņu. Ja atradīsiet ļaunuma sakni, tad spēsiet spert pirmos soļus, lai tiktu pāri slimīgai greizsirdībai. Parasti, galvenais iemesls ir nedrošība. Tu neesi pārliecināta par jūsu abu attiecībām un to stiprumu. Attiecībās ir jābūt uzticībai, ne tikai otrai pusītei, bet pašai sev. Ja būsi par sevi pārliecināta, tad nebūs jāuztraucas par greizsirdību veicinošām situācijām.
  4. Parunā ar savu otro pusīti par to, kas tevi nomāc, un liek palikt greizsirdīgai. Ja savam partnerim izklāstīsi to, kas tev nepatīk un rada diskomfortu, iespējams, viņš vairs neveicinās šādas situācijas. Ņem vērā, to ko prasi no partnera, sniedz arī pati. Tātad, neflirtē, un situācijās, kad jūties nedaudz atstāta novārtā, nemeties ap kaklu tuvāk esošajam vīrietim.

Neļauj dusmām sevi pārņemt, jo tās vairs nav attiecības, bet gan izdzīvošana. Greizsirdībai vienmēr var tikt pāri.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X