Kāpēc sievietes skrien pakaļ nepieejamiem vīriešiem?

Top-9-Reasons-Men-Get-Rejected-by-the-Women-They-Want

Vai brīnies, kāpēc vīrietis, ar ko vakar iepazinies, vēl nav tev piezvanījis? Necenties sev ieskaidrot, ka viņš kautrējas. Patiesība ir tāda, ka viņam tu neinteresē.

Pētnieki mēģināja izzināt sievietes psihi, lai saprastu viņu rīcību, kāpēc viņas uzvedas tieši tā, un ne savādāk.

Saskaņā ar Loyola Universitātes pētījumiem, sievietēm ir tieksme ignorēt acīmredzamo. Tā vietā, lai pieņemtu to, ka jūs viņam neinteresējat, jūs cenšaties mainīties un mainīt viņa uzskatus par jums.

„Daudzas sievietes uzskata, ka var piespiest vīrietim gribēt un mīlēt tieši viņu. Bet to nav iespējams izdarīt. Viņi ir gatavi mainīties tikai tad, ja ir abpusēja interese veidot attiecības,”apgalvo Domeena Renshaw, „Seven weeks to better sex”’, autors.

D.Renshaw neatlaidīgi apgalvoja, ka šis fenomens ir izskaidrojams ar zemu pašnovērtējumu.

Sievietes parāda to, ka neciena sevi, jo atkal un atkal iekuļas vienās un tajās pašās situācijās.

Viņām ir ieradums rast atrunas sava vīrieša rīcībai, jo šādos vīriešos viņas saskata stiprumu un varu, un negrib pat zināt, kā ir patiesībā.

„Es iedrošinu sievietes meklēt īstu mīlestību, nevis tērēt laiku tukšām cerībām. Tāpat, pie vainas arī ir sabiedrība, kas izdala viņu spēju atrast un noturēt pie sevis vīrieti,”apgalvo D. Renshaw.

Un diemžēl, mūsdienās uzskats, ka vīrietim ir jābūt tam, kas izrāda uzmanību sievietei, vairs nav tik aktuāli.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X