Katrs trešais atzīst – man ir romāns ar kolēģi

legs_2916966b

Daudzi cilvēki lielāko daļu sava laika pavada darbā. Tāpēc, nav nekāds pārsteigums, ka pusi laika veltam kolēģiem. 34% aptaujāto cilvēku atzinās, ka ir bijis romāns ar savu darba kolēģi.

64% gadījumu, šis romāns beidzas ar blīkšķi, bet 13% – ar laulībām. 23% apgalvo, ka vēl joprojām uztur kontaktus ar saviem kolēģiem. Svarīgi, lai šādas attiecības saglabātos, ir jābūt gatavam riksēt ar darbu, vai pat atteikties no tā. Darbs, ir tas, kas kļūst par galveno šķērsli attiecībām starp kolēģiem. 84% atzīst, ka nebūtu gatavi atteikties no darba attiecībām par labu. Un tikai 16% dotu priekšroku attiecībām, nevis darbam.

Nejaušiem cilvēkiem tika uzdots jautājums, par darba zaudēšanu intrigu dēļ. Uzskati ir dažādi, toties ir darba vietas, kur attiecības starp kolēģiem netiek atbalstītas, pat aizliegtas. Pārkāpjot darba ētikas slieksni, abām pusēm ir jārēķinās ar iespējamu darba zaudēšanu.

Turpretīm Amerikā, romantiskas attiecības starp kolēģiem, ne tikai tiek atbalstītas, bet gan mudinātas. Saskaņā ar sociologu pētījumiem, romantiskas attiecības kolēģu vidū, uzlabo darba kvalitāti, lojalitāti, un pat izturēšanos pret klientiem.

Ir svarīgi, lai romantiskās attiecības netraucē izaugsmei. Ja jūsu starpā ar kolēģi rodas simpātijas, nav nepieciešams tās slēpt no darba devēja, ja tas netraucē darba izpildei.

Tomēr, attiecības starp darba kolēģiem nav viennozīmīgas. Viņas ir motivējošas, kad ierodaties uz darbu, vai dodaties uz kādu darba pasākumu, toties, kad tās pajūk, tad sākas elle, un to dabū izjust arī citi darba kolēģi.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X