Partneres depilētā bikini zona

normal-vagina_0

Nav nekā sliktāka, kā nekopta partneres bikini zona. Nepatīkami, kad partnerim, lai nokļūtu līdz klitoram un makstij ir jāurbjas cauri matu kušķim. Ja ir radusies šāda neveikla situācija, no tās var izkļūta ar savdabīgu uzticības spēli – palūgt partnerim izskūt intīmo zonu. Jūs varat būt radoši un izveidot kaut ko satriecošu!

 

Protams, vispirms ir jābūt abpusējai piekrišanai. Kā vispār uzsākt sarunu par šo tēmu? Iesakām runāt pēc seksa, mazliet rotaļīgā noskaņojumā. Pasaki, ka tev šķistu interesanti paskatīties, kā tev piestāvētu interesanta intīmā frizūra vai pat tīri skūta. Vai arī dari to brutāli, un pasaki, ka nepatīk aizaugusi intīmā zona, un ka ir ļoti nepatīkami tur ar muti darboties. Un piedāvā noskūt.

Runā ar sievieti, iedrošini viņu, un tad ķeries pie lietas.

Vispirms paņem šķēres un apgriez garos matu galus. Svarīgi, tu nedrīksti būt alkohola reibuma stāvoklī vai kā savādāk, kas liegtu tev koncentrēties, lai nesavainotu partneri. Pēc tam, dodieties uz dušu vai vannu, kas palīdzēs atslābināties un vieglāk noskūt intīmo zonu. Pēc tam, apsmērējiet partneres intīmo zonu ar losjonu, lai nomierinātu ādu.

Svarīgi, lai jūs abi būtu iekārtojušies ērti, lai nekas netraucētu veikt šo procedūru.

Un tagad esat gatavi jaunam piedzīvojumam. Sniedziet partnerei tādu morālo seksu, kādu viņa vēl nekad nav dabūjusi, liekat saprast, ka tas viss bija tā vērts. Un nākamajā reizē viņa pati izskūs.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X