Pazīmes, kas norāda uz īsto vīru!

Useful-Tips-on-How-to-Convince-a-Man-for-Marriage-dating-singles-meetville-matchmaking

Domāju, ka vismaz viena no desmit sievietēm, izvēlas sev partneri, domājot ka tas uz visu atlikušo mūžu. Tikai tu pati vari izlemt, vai patiesi gribi redzēt vienu un to pašu vīrieti katru dienu. Protams, tas var apnikt, bet tas nenozīmē, ka sava izvēle būtu jānožēlo. Ir vairākas iezīmes, pēc kurām var atrast ideālo vīrieti precībām.

Labākais draugs, vai istabas biedrs kopmītnēs, studiju partneris, kaitinošais kaimiņš. Tie ir cilvēki, par kuriem vismazāk aizdomājamies, bet galu galā viņi var būt tieši tie, kas tevi padarīs par vislaimīgāko sievieti uz pasaules. Vīrietis, dēļ kura steigsies ātrāk nokļūt mājās.

Viņš nebaidās no tavas ģimenes sabiedrības, tieši otrādi, viņš ir laipns, komunikabls. Interesēsies ne tikai par tevi, bet par tavu ģimeni. Kā viņiem klājas, kā ar veselību, utt. Citiem vārdiem sakot, tava ģimene kļuvusi par viņa ģimeni.

Kopā pavadītais laiks. Neatkarīgi no tā, vai laiku kopā pavadiet kaut kur izejot, vai vienkārši mājās pie televizora, viņam rūp būt kopā ar tevi. Iespējams, viņš pat atsakās no savu draugu vai ģimenes satikšanas, lai pavadītu laiku ar tevi.

Viņš tev tic. Pat pēc slikti pavadītas darba dienas, viņš tev uzlabo garstāvokli. Apskauj, nomierina, saka cik ļoti tevi mīl.

Komplimenti. Tu reti kad dzirdēsi kompliments par acīmredzamām lietām, kā piemērām, matu griezums, jauna kleita. Toties, ja izskanēs kāds kompliments, tas būs no sirds un patiess.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X