Pirmo mīlestību ir labāk aizmirst

young_love_by_norwegiananette

Ir uzskats, ka pirmo mīlestību vīrietis atceras visspilgtāk. Lai nu kā, atmiņas par pirmo mīlestību ieteicams iznīcināt pēc iespējas ātrāk.

Britu zinātnieki apgalvo, ka atmiņas par pirm īsto mīlestību ir liels drauds turpmākām attiecībām. Pētījumi liecina, ka vīrieši saglabā atmiņas par piedzīvoto eiforiju pirmajās attiecībās. Tādējādi rodas nepareizs priekštats par to kādām ir jābūt attiecībām, un nesaņemot tās pašas emocijas, notiek vilšanās.

Saskaņā ar zinātnieku Malcolm Bryninas, jauniem pāriem ir jau laikus jāsaprot, ka tas ko jūtam pirmo reizi iemīloties, nevienmēr būs tas, kas sagaida mūs nākotnē.

Reālajā dzīvē nekas tik nevainīgs un patiess mūs nesagaida. Tādējādi, zinātnieki iesaka nevadīties pēc pirmās mīlestības, bet gan veidot jaunas reālas attiecības, un nekad nesacerēties uz kaut ko, kas var arī nepiepildīties.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X