Seksa fobijas

38193796 - it was horrible night for both of us

Visi no mums ir sapņojuši par seksu pie dabas. Bet ir tādi cilvēki, kas gribot negribot ir spiesti ar to nodarboties svaigā gaisā.

Piemērām viens no iemesliem ir – neizskaidrojamas, paniskas bailes no seksa iekštelpās.

Sekss ir viena no dabiskākajām un patīkamākajām dzīves sastāvdaļām. Bet ko darīt, ja šajā tik ļoti patīkamajā nodarbē ir iesaistītas fobijas?

Lūk, dažas no plašāk zināmām fobijām, ko iedalījuši psihiatri:

Fallofobija – Ir bailes, kas pārņem, kad cilvēks ierauga, izjūt, vai pat iedomājas par erekciju. Šī fobija var būt gan vīriešiem, gan sievietēm.

Medomalakufobija – bailes zaudēt erekciju. Ļoti daudzi vīrieši baidās, ka pašā atbildīgākajā brīdī, var būt nespējīgi iegūt erekciju. Bet ja šī problēma kļūst ikdienišķa, un sāk traucēt darbā un personīgajās attiecībās, tā jau tiek uzskatīta par medicīnisku problēmu, ko var un vajag ārstēt.

Gemofobija – bailes no kailuma. Tas nav par pārmērīgu kautrīgumu, vai sarežģītu uztveri par savām kermeņa līnijām. Šie cilvēki paniski baidās, ka viņus kāds ieraudzīs kailus, vai viņi kādu ieraudzīs kailu. Gadās, ka abas šīs bailes pārklājas.

Menofobija – bailes no menstruācijām. Tas vairāk attiecas uz sievietēm, kam ir jutīgāki nervi.

Anuptafobija – bailes palikt vienam.

Heterofobija – seksafobija, bailes no kontakta ar pretējo dzimumu.

Erotofobija – tā ir visplašāk pazīstamā fobija. Kad ir bailes no seksa, kā tāda. Cilvēkam, kam piemīt šī fobija, ir bail būt seksīgam, bail no dzimumakta, vai bail no apkārtējo mājieniem par seksu.

Kolofobija – bailes no sieviešu ģenitālijām. Tā var izpausties dažādos veidos. Daži var kļūt ļoti bažīgi, vien par domu par sieviešu ģenitālijām, citi atkal no pieskaršanās.

Partenofobija – neizprotamas bailes no jaunu meiteņu seksuālās pieredzes trūkuma un skaistuma.

Tokofobija – bailes no grūtniecības un dzemdēšanas.

Oneirofobija – bailes no „slapjiem sapņiem”. Bailes no pazemojuma, kas var sagaidīt no rīta.

Koitofobija – bailes no identiska dzimumakta.

Nav nozīmes, cik dažas fobijas ir dīvainas, lielāko daļu no tām izraisa īstas ikdienas situācijas: nelaimīgas attiecības, traumatiska seksuālā pieredze, utt. Galvenais, personai, kas slimo ar kādu no fobijām, nekavējoties steigties pēc palīdzības pie speciālista.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X