Sievietes nomāc par viņām seksīgāki vīrieši

79b0b4da-7338

Jaunākie pētījumi ir nākuši klajā ar faktu, ka sievietes ir mazāk laimīgas attiecībās, kur vīrietis ir izskatīgāks par viņām. Tas tāpēc, ka seksuāli pievilcīgāki vīrieši ir iedomīgāki, un vairs nepārstāv stipro dzimumu.

Pētījums skaidro mums visiem plaši zināmo „sliktā puiša” reputāciju. Kā izrādās, sievietes un vīrieši pavisam citād izturas apzinoties savu seksuālo pievilcību, ķermeņa valodu, emocijas, kā arī sevis pasniegšanu apkārt esošajiem cilvēkiem.

Šis ir viens no pirmajiem pētījumiem, kurā kautrīgums, lepnums un kauns ietekmē cilvēka pievilcību.

„Pētījuma laikā tika noskaidrots, ka plaši atvērts smaids, kopumā ļoti pozitīvi ietekmē apkārtējos cilvēkus. Kā arī tika noskaidrots, ka katrs dzimums pilnigi atšķirīgi reaģē uz dažādām emocijām,” apgalvo zinātnieki.

Izrādās, ka smaidīgi vīrieši ir mazāk pievilcīgi sieviešu acīs, atšķirībā no, par sevi pārliecinātiem, bez emocijām. Turpretīm, stiprais dzimums dod priekšroku smaidīgām, laimīgām sievietēm, kas izstaro pozitīvismu. Toties par sevi pārāk pārliecinātas sievietes, vīriešos rada nevisai labi paliekošu iespaidu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X