Skaistums var būt šķērslis attiecībām

1402068

Vīrieši dod priekšroku būt kopā ar skaistām sievietēm, lai viņas varētu izrādīt draugiem un lepoties.

Vīrieša izskatīgums nenosaka attiecību ilgumu.

Lai nu kā, eksperti brīdina visus stiprā dzimuma pārstāvjus: ja sieviete attiecībās ir glītāka par partneri, attiecības ir nolemtas iznīcībai.

Liverpūles Universitātes pētnieki nofotogrāfēja vairāk kā 100 pārus. Pārus, kas kopā tikai dažus mēnešu, un pārus, kas vairākus gadus. Viņi tika vērtēti pēc kopbildes.

Kā izrādījās, vīrieša izskats neietekmē to, cik ilgstošas būs attiecības. Tomēr, ja sieviete attiecībās ir daudz glītāka, tad parasti attiecības ilgst tikai pāris nedēļas, mēnešus.

Ļoti reti sievietes ir apmierinātas ar to, kas viņām ir.

Skaistas sievietes var atļauties izvēlēties. Viņas ar vieglu sirdi var pamest attiecības, līdzko tās kļūst nogurdinošas. Mazāk izskatīgas sievietes pieturās pie tā, kas viņām ir. Vēl viens svarīgs aspekts, esot attiecībās ar par sevi skaistāku partneri vienmēr pastāv greizsirdība, jo skaistus cilvēkus iekāro un grib citi. Un partnerim/ei zūd pašapziņa.

Tāpat ir pierādīts, ka partneri cenšas būt kopā ar sev līdzīgiem, vismaz ar simetrisku sejas analoģiju.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X