Vārdi stiprina mīlestību

2567_l

Mēs bieži neaptveram to, cik liela nozīme ir vārdiem mūsu dzīvē. Vārdi var uzbrukt, sāpināt, vai pilnīgi pretēji – pacilāt, stiprināt un iedrošināt mīlestībai.

Kas ir tie vārdi, ko bez mazākās domāšanas mums vajadzētu teikt savai otrajai pusītei, lai ceļš vestu uz mūžīgo mīlestību?

Lūk, dažas frāzes, kas kļūs par tavu dzīves daļu.

„Es esmu laimīga, ka esi kopā ar mani”. Atgādini savai otrajai pusītei, ka ne velti viņš ir kopā ar tevi, un ka tu to patiesi novērtē.

„Es tevi mīlu”. Šie ir tie vārdi, ko vajadzētu teikt katru dienu saviem mīļotajiem. Atceramies šos vārdus, un ejam pateikt savai mamma, tētim, un protams otrajai pusītei.

„Es tevi saprotu”. Ja tavs mīļotais atgriežas no darba un izklāsta cik smaga diena ir bijusi. Tavs uzdevums ir apskaut, apturēt roku, un izrādīt izpratni.

Kā redzi, viss ir vienkārši. Viss, kas tev ir jādara, jāizrāda sava pateicība, mīlestība un sapratne. Laime un saticīgu attiecību tālākā nākotne ir atkarīga no jums pašiem.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X