Sievietes un seksa partneri

young-couple-love-wallpaper

Zinātnieki nākuši klajā ar secinājumu, ka sevietes par seksu ir atklātākas, kā vīrieši. Viņas nav tik kautrīgas, un to labprāt izbauda ikdienas dzīvē.

Šāda atšķirība ir izteikta pusaudžu gados. Turklāt, meitenēm patīk riskēt un iepazīties ar apšaubāmiem cilvēkiem, kā arī ļauties vienas nakts sakariem. Un diemžēl, parasti, šados kaisles pilnos nejaušības mirkļos tiek aizmirsts par izsargāšanos. Tajā vecumā, puiši ir nedaudz prātīgāki.

Mēs esam pieraduši pie uzskata, ka vīrieši bieži maina partneres, bet ņemot vērā pēdējā laikā veiktos pētījumus, situācija ir pamainījusies. Par spīti tam, neatkarīgi no dzimuma, arvien biežāk jauni cilvēki saskaras ar seksuāli transmisīvajām slimībām.

Pētījuma laikā tika konstatēts, ka 19 gadus jaunas dāmas, vismaz 15% no viņām, ir saskarušās ar venēriskām slimībām. Zinātnieki uzskata, ka iemesls tam, ir nepietiekamas zināšanas, vai vēl jo sliktāk, nevēlēšanās par to zināt. Znātnieku nākotnes mērķis ir saprast iemeslu šadai uzvedībai, un iespējams rast risinājumu, kā ar to cīnīties.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X