3 idejas piektdienas seksam

sex-dating-and-relationshi

Parastu piektdienas vakaru var padarīt par kaut ko aizraujošu un īpašu. Lai nedēļas nogale kļūtu par seksa brīvdienām, vajag ļoti maz – daudzveidību un dažas spīdošas idejas.

  1. Jaunas seksa pozas

Vai pozai ir nozīme? Protams, nav tikai misionāra poza, ar skatu vienam pret otru ir tik plašs klāsts ar seksa pozām, ko vajag izmēģināt. Tādējādi apgūsiet jaunus veidus, kā stimulēt klitoru.

Kāpēc mums ir vajadzīga šī daudzveidība? Lai arī cik iecienītas ir konkrētas sieviešu pozas, kas sniedz orgasmu, tomēr apgūt jaunus baudas virsmas neatteiksies neviena.

  1. Orālais sekss: 69 pozas variācijas

Sievietei atrodoties apakšā, svarīgi ir piepacelt gurnus uz augšu, lai vīrietim vieglāk piekļūt dzimumorgāniem, tas pats attiecas arī uz vīrieti, ja tas guļ apakšā.

Ja vīrietim ir spēcīgas rokas, var izmēģināt šo: vīrietis notupjas uz ceļiem, sieviete novieto kājas uz vīrieša pleciem, lai gurni ieskautu viņa kaklu un galvu. Protams, šāda poza nav ilgstoši ērta, bet vērta izmēģinājumam.

Tāpat, orāli viens otru vienlaikus var pamierināt, guļot uz sāniem, lielāka svara cilvēkiem tā ir ērtāk.

  1. Intīmpreču veikals

Apriebies runāt par intīmpreču veikalā sastopamiem labumiem? Nu tad celieties un dodieties uz veikalu, lai sevi palutinātu. Tur tu var nopirkt ne tikai neķītru apakšveļu, bet gan dažādas erotiskās preces aizraujošākam seksam.

Sāciet ar kaut ko vienkāršu, vibratoru, vaginālām bumbām. Tāpat ieteicams nopirkt kādu no erotiskajām veļām vai kostīmiem. Partneri tas neatstās vienaldzīgu.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X