5 sliktākie varianti romānam darbā

Office_Romance_Work_Place_Relationship_2

Darba romāns var novest pie problēmām gan darbā, gan privātajā dzīvē. Ļoti svarīgi ir tas, ar kādu personu tiekaties.

Aptaujā, kurā piedalījās 2000 cilvēku, 59% no viņeim atzinās, ka ir bijis romāns ar kolēģi. 30% atzina, ka tas ietekmēja darbu un attiecības ar kolēģiem. 18% gadījumu, personas ir bijušas spiestas pamest darbu.

Zinātnieki atklāj 5 iespējams sliktākos variantus romānam darbā.

  1. Mācekļi

Nekad neuzsāciet attiecības ar asistentu, mācekli vai citiem padotajiem. Kolēģi to var uztvert kā negodīgu rīcību attiecībā pret viņiem, vai pat korupciju, utt. Galvenais, tas ir slikti tavam imidžam.

  1. Programmētāji

Protams, ir izdevīgi uzsākt romānu ar IT speciālistu, vai kādu citu speciālistu attiecīgajā jomā. Tomēr, ja romāns pajuks, būs diskomforts lūgt palīdzību, sliktākajā gadījumā, pašam/ai nāksies ar visu tikt galā.

  1. Vadība

Attiecības ar vadību mazinās cieņu pret tevi kolēģu vidū, kā arī ļoti iedragās tavu profesionālo reputāciju. Labāk no tā izvairīties!

  1. Ar priekšniecības laulāto

Slepus uzsākt romānu ar priekšniecības otro pusīti nav diezko laba ideja. Tas ir drošākais veids kā zaudēt darbu un iespējams sačakarēt turpmāko karjeru.

  1. Ofisa seksīgais/ā darbinieks/ce

Vienmēr kādā ofisā ir kāds/a darbineiks/ce kas visiem šķiet pievilcīgs/a. Un ir grūti atturēties no tāda kārdinājuma. Tomēr, iepriekš vajag padomāt, vai ir vērts savas attiecības likt uz spēles, un zaudēt kaut ko vērtīgāku. Vai patiešām ir nepieciešams riskēt ar darbu, un romāna pajukšanas gadījumā, ar sasprindzinājumu gaisā.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X