Gadījuma sekss: plusi un mīnusi

tumblr_mz3m9htHXz1r31lq5o1_500

Kurš gan varētu atteikties no laba un veselīga seksa? Ja tevi neinteresē ilgtermiņa attiecības, bet sekss gan, tad ideālais variants būtu draugs seksam. Vai tomēr nē?

Abpusēja simpātija. Viegli un vienkārši. Šajās attiecībās nav melu. Vienīgas – laika izbrīvēšana, lai tiktos kaislīgiem brīžiem. Tomēr, vai sekss bez saistībām ir labs risinājums?

Plusi

Veselība. Visiem ir zināms, ka sekss ir nepieciešams gan sievietei, gan vīrietim. Ir svarīgi, lai būtu laba seksuālā veselība. Sekss noņem stresu, atbrīvo no negatīvām emocijām un domām. Svarīgi, lai vīrietis, kas ir ar tevi kopā, sniedz to tava sirds un ķermenis iekāro.

Kopības trūkums. Tu iegūsti baudu, vēl jo vairāk, tās ir attiecības, bez nopietnām saistībām, nav kas „pūderē” smadzenes. Nav jāattaisnojas, jāatbild uz muļķīgiem jautājumiem – kur biji, ar ko biji, ko darīji? Un galvenais, nav jāizliekas, ka ieklausies, vari atklāti izteikt savu viedokli. Šāda veida attiecības neietekmē jūsu abu emocionālo stāvokli.

Neatkarība. Ja nevēlies viņu satikt, tev tas obligāti nav jādara. Ja negribi ar viņu runāt, nerunā. Tas ko un kā rīkosies, neietekmēs jūsu turpmākās tikšanās reizes. Tu un viņš var satikties ar ko vēlas, bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Lai nu kā, šīs attiecības ir nekļūdīgas. Fakts, ka vari iemīlēties, nav ne plus ne mīnus. Bet tā var notikt. Var gadīties, ka kādu nakti palūdz viņam palikt pie tevis un saproti, ka viņš tev ir svarīgs. Un šeit sākas pavisam cits stāsts, kas no liela plusa pārvēršas par lielu mīnusu.

Mīnusi

Viņš atrod kādu citu sievieti, kurai vēlas palikt uzticīgs. Viņš piezvana un paziņo, ka jūs vairāk nevarat tikties. Lai arī tev pret viņu nav nopietnu jūtu, tomēr ir kaut kādas emocijas, kas neļauj tev pret viņu izturēties vienaldzīgi. Vēl jo vairāk, saglabāt draudzīgas attiecības, pēc tam, kad esat pavadījuši simtiem laimīgu brīžu gultā?

Šajās attiecībās tu nevari saņemt visu ko vēlies. Lai gan vīrietis pie sāniem ir…tomēr viņa nav tā pa īstam. Viņš neatbalstīs tevi grūtos brīžos, neapskaužamā situācijā. Lai cik neatkarīga sieviete tu būtu, ir nepieciešams blakus kāds, kas vienmēr atbalstīs, un patīkami, ja vīrietim tu esi vienīgā un neaizstājamā.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X