Kā padarīt kāzu nakti īpašu, tiem, kas nedara to pirmo reizi?

o-WEDDING-NIGHT-SEX-facebook

Ar seksu pirms kāzām nodarbojas gandrīz katrs, tāpēc grūti panākt to, lai kāzu nakts kļūtu par kaut ko īpašu. Ja nu vienīgi! Pirms kāzām neļauties draiskulībām. Tomēr, ja tas nav jūsu interesēs, tad, lūk, daži ieteikumi, kā piedot asumiņu seksam kāzu naktī.

Pamaini savu kontracepcijas metodi.

Ja visu laiku lietojat prezervatīvus, lai izsargātos no nevēlamas grūtniecības, kāzu naktī pamēģiniet bez. Pamēģiniet kontracepcijas tabletes, diafragmu, utt. Atšķirību noteikti sajutīsiet.

Lietojiet aksesuārus

Iespējams tas var šķist muļķīgi, tomēr visu laiku nodarbojoties kailiem, bez butaforijas, uzliekot kādu aksesuāru piedos pikantumu.

Izvēlieties jaunu vietu

Tieši tā. Visi iedomājas, ka kāzu naktī seksam ir obligāti jābūt gultā. Bet varbūt izmēģināt ko jaunu, piemērām, vannas istabā, uz krēsla, galda vai pret sienu.

Mūzika fonā

Izveido savu dziesmu sarakstu, tas veicinās īpašu noskaņojumu. Nevari neko izdomāt, pajautā līgavas māsām / līgavas brāļiem.

Nesteidzaties

Izbaudiet šo brīdi. Iespējams jūs būsiet noguruši, pēc garās pārdzīvojumu pilnās dienas, tomēr ļaujieties romantiskam noskaņojumam.

Nesaceraties pārāk daudz

Uztraukums un alkohols nav kombinējamas lietas. Tas parasti beidzas ar piedzeršanos, kas galu galā novedīs pie drausmīga seksa, vai pat vispār nenonāks līdz tam. Mazliet iedzeriet, lai atslābinātos un ļaujieties trakulībām.

Izlasiet grāmatas par seksu

Uzziniet, ko jaunu, sagatavojaties, palūdziet kādam padomu. Vienmēr noder!

Runājiet viens ar otru

Mazliet atbrīvojaties, parunājiet par kāzām, par mīlestību, ko jūtat viens pret otru. Padariet atmosfēru romantisku un sentimentālu. Un ja gadās atvērties, kļūstiet mazliet neķītri. Sekss, kā nekā ir kaut kas ļoti intīms.

Flirtējiet viens ar otru kāzās

Kāzu dienā tik daudz kam jāvelta uzmanība: viesiem, fotografēšanai, kāzu tortes griešanai. Tomēr nedrīkst aizmirst vienam par otru – skatieni, skūpsti, pieskārieni. Tas radīs patīkamu spriedzi un tieksmi pēc tā, kas notiks, kad paliksiet vienatnē.

Atturieties no seksa līdz kāzu naktij

Daudzi pāri, lai padarītu kāzu nakti par kaut ko īpašu, atturas no seksa pat vairākus mēnešus. Nesakām, ka vajag tik ilgi, bet būtu labi kādu laiku atturēties, lai viss šķistu kā pirmo reizi.

Radiet atmosfēru

Mēģiniet radīt pareizo atmosfēru. Sveces, mūzika, nedaudz šampanieša, viss, kas palīdz jums atbrīvoties. Nebaidieties doties prom, atstājot viesus, kā nekā šī ir jūsu diena. Padariet to patiesi īpašu!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X