Sekss. Lietas, ko nedrīkst aizmirst.

couple-making-love

Katrs ir dzirdējis teicienu: „Noteikumi ir radīti, lai tos lauztu”. Tas attiecas uz vairākām dzīves sfērām, tai skaitā, intīmo dzīvi. Lai nodarbotos ar seksu, ir jāievēro daži būtiski nosacījumi.

 

  1. Iniciatīva seksā – nav tikai vīrieša rokās. Vēl joprojām sievietes mēdz uzskatīt, ka iniciatīva ir jāuzņemas vīriešiem. Tāpat tiek uzskatīts, ka sieviete seksā ir dominante. Tomēr, ja ir vēlme pēc seksa, tad nav jāgaida kad vīrietis kaut ko uzsāks, sieviete pati var uzņemties iniciatīvu.
  2. Tiek uzskatīts, jo ilgāks ir sekss, jo labākas kvalitātes. Nav taisnība. Kaislīgākie ir spontānie un ātrie dzimumakti. Bieži vien, 10 minūšu sekss mēdz būt labāks par bezgalīgi garu nakti. Spontāns sekss ir daudz aizraujošāks, nekā iepriekš plānots. Turklāt sieviete var iegūt orgasmu tikpat ātri kā partneris.
  3. Seksuālās fantāzijas. Lieta, kas var būt diezgan mulsinoša. Vēl joprojām ir konservatīvi cilvēki, kas uzskata, ka seksuālās fantāzijas ir izvirtība. Lai nu kā, ir pierādīts, ka seksuālās fantāzijas piedod asumu seksam un attiecībām kopumā. Tāpat, nevajag baidīties izmantot seksa rotaļlietas guļamistabā, jo jauna pieredze nekad nenāk par skādi. Ļaujies partnera seksuālām fantāzijām un liec manīt arī par savām.
  4. Daudzi vēl joprojām uzskata, ka orgasms ir nozīmīga seksa sastāvdaļa. Neviens to neapstrīd, tas ir svarīgi, bet tuvība ar partneri nav mazāk svarīga. Jāpiebilst, ka orgasms neliecina par seksa kvalitāti. Šoreiz, svarīgs ir pats sekss, bet ne nobeigums. Nav būtiski, vai sasniegsiet orgasmu tagad, vai kādu citu reizi, galvenais tuvība, kas jūs ar partneri padara vēl jo tuvākus.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X