Sievietes priekštats ir kļūdīgs, par to, ko domā vīrieši!

woman_men_find_attractive

Strijas, celulīts, dzimumzīmītes…kompleksi, kas rada bažas sievietēs. Varam teikt tikai vienu, nomierinaties! Patiesībā, vīrieši tādām lietām nepievērš uzmanību. Mēs parunāsim par 10 lietām, kas sievietes satrauc visvairāk.

  • Ķeizargrieziena rēta

Pētījumi ir pierādījuši, ka vīrieši maz pievērš uzmanību tādām lietām, kā rētas, izņemot ja tās ir gūtas dzemdību rezultātā, bet viņu uztverē tas ir dabīgi un pašsaprotami.

  • Koncentrēšanās

Vīrietis pilnībā koncentrējas uz savu kailo partneri, un nedomā par neko citu seksa laikā.

  • Steiga seksā

Ja partneris uzmetas tev virsū, norauj drēbes no ķermeņa un ātri beidz, tas nenozīmē, ka viņš to visu grib ātrāk aiz muguras. Parasti, šādās situācijās vīrietis ir iekarsis tik ļoti, ka nespēj apstāties.

  • Tagad mums būs sekss

Tu izģērbies kaila, nostājies sava vīrieša priekšā, bet viņš negrib seksu. Nesatraucies, viņš nav impotents, un nav noguris no tevis, vienkārši ir brīži, kad gribās izbaudīt vienkāršu intimitāti…apskāvieni, skūpsti.

  • Ceru ka viņa tūlīt apģērbsies

Vīriešiem patīk skatīties uz sievietes kailo augumu, neatkarīgi no tā formām. It sevišķi ja tas ir mīļotās sievietes augums.

  • Laiks apmeklēt sporta zāli

Vīriešiem ir svarīgs sekss, tāpēc tā laikā nav jāuztracas, ka esi mazliet pieņēmusies svarā, viņi to nemaz nepamanīs.

  • Vieta dušā nav paredzēta diviem

Tā var tikai uzskatīt cilvēks, kas patiesi steidzas uz darbu, jo saprot, ka dušošanās divatā var ieilgt.

  • Es gribu, lai viss būtu kā sākumā

Diemžēl, sievietes uzskata, ka vīrieši seksa beigās necenšas tik ļoti kā sākumā. Tomēr tā nav, uz beigām vienkārši ir fiziski grūtāk.

  • Es gribētu līdzināties….(kādai slavenai aktrisei)

Vienmēr ideālas, labi ģērbtas, fantastisks make-ups…vīrieši tādas dievina, tomēr viņi saprot, kad kosmētika tiek noņemta viņas izskatās pavisam citādiTev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X