Top 7 ķermeņa erogēnās zonas

sport-sex_main

Vai tu pazīsti savu ķermeni? Tikai nesteidzies atbildēt ar „jā”. Uz sievietes ķermeņa ir ļoti daudz neizskaidrojamu un neizpētītu apgabalu, par kurām viņas pašas būtu pārsteigtas.

 

Ir skaidrs, ka iespējas seksā ir neierobežotas. Dažādos vecuma periodos, sievietes ķermenis mainās un līdz ar to seksualitāte. Tādējādi erogēnās zonas ir ļoti grūti izsekot un atrast. Seksologi iedala trīs kategorijās:

Pirmā – visiem zināma un plaši izplatīta zināšana par ķermeni.

Otrā – atkarīgs no sievietes seksualitātes, tādējādi erogēno zonu atrašanās vieta katrai mēdz būt individuāla.

Trešā – zina tikai sieviete un viņas partneris.

Lūk, izdalītas sievietes galvenās erogēnās zonas.

Krūts gali

Sieviešu krūtis, viens no viņu spēcīgākajiem ieročiem. Lai nu kā, krūšu gali un oreola ir ļoti īpaša un jutīga vieta. Tā ir ķermeņa daļa, kurai nepatīk raupjums un agresija, bet maigums un rūpes. Pieskārieni krūtīm, ir ļoti svarīga priekšspēles sastāvdaļa.

Kāju pirksti

Lai gan kājas un to pirksti ir domāti ķermeņa svara noturēšanai, tām patīk maigums, un ir jāatrod īpaša pieeja, lai sieviete gūtu baudu, tām pieskaroties. Seksuālā barjera var būt liels mīnuss, izbaudīt vēl neaizmirstamas sajūtas, ko sagādā vīrietis, ķircinot jūsu pēdas un pirkstus.

Sāni

Ir plaši zināms mīts, ka sānos sievietes ir ļoti jutīgas. Lai gan ne visas sievietes šajos apgabalos ir jutīgas, tomēr jāņem vērā, ka seksa laikā, parasti rokas atrodas uz sāniem vai gurniem dzimumakta laikā. Tās vietas ir ļoti maigas.

Rokas

It īpaši atsevišķas roku daļas. Piemērām, rokas iekšējā puse, no plaukstas līdz padusei, vietas, kas vismazāk tiek skarta no ārējiem faktoriem. Dažās musulmaņu tautās, ir grēks ļaut pieskarties citam vīrietim šai vietai.

Mati

Ir ļoti grūti atrast uzbudinājuma punktus matu apgabalos. Bet tādi ir, uz skalpa, kur atrodas milzīgs skaits nervu galu. Ne velti vīrieši skūpstoties mēdz iebraukt matos ar roku un masēt sievietes galvu.

Vēders

Vēdera skūpstīšana, parasti ir pāreja uz orālo seksu. Bet zinoši cilvēki, zina, ka jāpieturas pie augšējās daļas. Nabu var uzskatīt par aizliegto zonu. Tā ir saikne ar māti, tāpēc netiek uzskatīta par erotisku zonu.

Plakstiņi

Viena no jutīgākajām vietām, kas satur ļoti daudz nervu galu. Ļaujot partnerim tos skūpstīt ir ļoti intīmi.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X