Vīrieša profesija un seksualitāte

o-SEX-TIPS-FOR-MEN-facebook

Seksologi ir noskaidrojuši, ka pāra seksuālo dzīvi var ietekmēt vīriešu kārtas partnera darba sfēra. Viņi uzskata, ka vīrieša profesija nosaka viņu libido. Vēl jo vairāk,ja vīrietis ir apmierināts ar savu darbu, viņš ne tikai būs laimīgs, bet darīs arī laimīgu savu partneri, kā sadzīvē, tā seksuālajā dzīvē. Ja tu kā vīrietis vēl joprojām esi darba meklējumos, ņem vērā, tas noteikti tev traucēs intīmajā dzīvē.

Personāla vadītājs. Veiktajā aptaujā, 15% sieviešu norādīja, ka savā partnerī grib redzēt stipro dzimumu – uzņēmuma vadītāju, direktoru. Psihologi uzskata, ka šāda tipa cilvēki prot kontrolēt situāciju, ātri reaģēt un uzņemties atbildību. Tomēr, jāņem vērā, ka šie cilvēki bieži ir stresa pārpilni, uzvilkti, kas var kaitēt seksuālajā jomā, pat veicināt impotenci.

Taisnība, ja vīrietis cenšoties pierādīt savu vīrišķību uzņemas pārāk lielu slodziun pienākumus, tas var viņu padarīt impotentu.

Zinātnieks, pētnieks. Fizikas un matemātikas profesoriem piemīt šizofrēniska rakstura iezīmes. Šāda tipa vīrieši ir sarežģīti un seksuālajā jomā pasīvi. Viņi ir emocionāli, noslēgti un mazrunīgi. Viņu uztverē sekss nav bauda, bet gan izpētes process.

Vīrieši, kas interesējas, par informātiku, datorzinībām, gandrīz visur pasaulē ir seksuāli mazaktīvi. Viņiem ir vieglāk komunicēt ar mehānismiem, nekā sievietēm, kas rada lūzumu viņu attiecībās.

Apkalpojošais personāls. Menedžeremi, iestādes darbiniekiem, skolotājiem, utt., nepārtraukti ir nepieciešams profesionāls padoms. Darbā viņiem patīk komandēt, bet mājās, labāk uzklausīt. Ar šāda tipa vīrieti, attecībās bieži var rasties nesaskaņas.

Politiķis. Parasti šāda tipa vīrieši ir ieskauti ar uzmanību, viņiem ir liels skaits seksuālo partneru, jo nespēj ilgstoši noturēties vienās. Viņiem ātri iepatīkas, bet tikpat ātri apnīk, un meklē jaunus seksuālos piedzīvojumus.

Psihologs, ārsts, advokāts. Viņi ir ļoti uzmanīgi, gan kā savā profesijā, tā arī savā privātajā dzīvē. Viņiem ir svarīgs drošs sekss, baidās no noraidījuma, tāpēc reti sper pirmo soli.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X