Aizmirsti par tradicionālo seksu, pamēģini ko jaunu

982df8a4567715ac6ad1fb8e44fe4e69

Brīnies, ko vēl jaunu var pamēģināt gultā? Atbilde – kaisles pilns un dramatisks vampīru sekss.

Skatoties tādas filmas un seriālus, kā „True blood”, „Vampire diaries”, „Twilight”, ar vampīru īpatnējo seksuālo iezīmi, kā zobu ieciršanu kaklā, mudina uz erotiskām domām.

Šajās ainās, tā nav tīra vēlme pēc seksa, bet gan patiesa kaisle, dramatisms un pilna atdeve. Tā ir mīlestība, ar turpinājumu, bez zilo zālīšu palīdzību.

L.A.Banks 12 grāmatas, sāgai „Vampire Huntress Legends” ir pārpildītas erotiku.

„Kodieni kaklā, seksu padara par kaut ko eksotisku un aizliegtu. Tai pat laikā, tas ir biedējoši un ar intrigām pārpildīts moments” apgalvo Banks.

„Tā neziņa, kas notiks, ja….”, ziņkāre, kas šīs vampīru ainas padara tik intriģējošas. Kaisle un vēlme ir šīs erotiskās spēles liela daļa”.

Amelia McDonell-Parry sevi sauc par vampīra seksa fani. „Šajā rotaļā ir sado-mazo elementi, dominēšana pār partneri. Protams, tam ir jābūt pieņemamam abiem partneriem.”

„Tas var būt lēns mīlēšanās akts. Parasti sekss ir traks, ātrs un briesmīgs. Ja divi cilvēki ir viens otrā iemīlējušies, seksu izbauda lēnām nesteidzoties. Diemžēl, ne pārāk bieži tā tas ir.”Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X