Cik daudzus saista virtuālais sekss?

shutterstock_96796105

Virtuālais sekss ir aizliegts? Iespējams agrāk kas tāds nebija pieņemams, bet mūsdienās, tā ir normāla ikdiena. Cilvēku seksuālais bads, liek iztēlei darboties dažādos virzienos, un mēs ar vien no jauna rodam idejas, kā apmierināt savas iegribas.

Virtuālais sekss – sekss onlainā. To var iedalīt divos veidos: slēgtais un atvērtais. Pirmais veids ietver sevī erotiska vai pornogrāfiska rakstura ziņas. Otrs – atklātus video.

Tika veikta aptauja, kā rezultātā noskaidrojās, ka pasaulē, katru dienu, vismaz 25 minūtes cilvēki izbauda virtuālo seksu. Tas attiecas arī uz laulātiem pāriem.

Tagad jebkurš var piekļūt internetam bez problēmām, tāpēc ar virtuālo seksu nodarbojas, vairāk un vairāk cilvēku. Mūsdienās, sievietes, vīrieši un pāri, ļoti labprāt izmanto videokameru, lai nofilmētu savu seksuālo fantāziju realizēšanu. Pēc tam, viņi video var aplūkot un iespējams pat mācīties no tā.

Šādiem izsalkušiem cilvēkiem, ir izveidoti maksas portāli. Kur caur vebkameru vari komunicēt ar vīrieti vai sievieti, un pašapmierināties.

Ir uzskats, ka tagad, jau sestā daļa no populācijas, nodarbojas ar virtuālo seksu, un šis skaits palielināsies.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X