Gultā – klusums vai kaislīgas sarunas?

article-0-01889A200000044D-917_468x383

Vīrietis un sieviete no sarunām gūst gan fizisku, gan garīgu baudu. Vīrietim ir mazliet vieglāk, jo viņš zina ko patiesi vēlas, un ko no viņa sagaida sievietes. Tāpēc, sarunas guļamistabā, ir lielisks veids, kā atklāti pateikt, to kas patīk, un to, kas nē. Jāņem vērā fakts, ka lielākā daļa problēmu attiecībās tiek risinātas gultā.

Vēl viens sarunu pozitīvais moments, kaisles uzjundīšana. Maigi čuksti ausīs, liek mūsu ķermenim notrīsēt, liekot pāriet fiziskā kontaktā. Ir pierādīts, ka 2/3 cilvēku, seksa laikā dod priekšroku sarunām, bet citi labāk klusē. Tikai nedomājiet, ka „runātīgie”ir labākie partneri seksā, tomēr paeksperimentēt vajag katram.

Ikdienā, mēs izvairamies no sarunām par seksu, un pat nepadomājam par tā tik būtisko nozīmi. Ja grūti saukt lietas savos vārdos, tad to var darīt arī aplinkus. Dodiet vaļu iztēlei, jo jums tāda noteikti ir!

Ir skaidrs, ka runāt par seksu nav viegli, it īpaši ar savu mīļoto partneri. Ir ļoti grūti piemeklēt īstos vārdus, lai neskanētu vulgāri un piedauzīgi, kas var sabojāt visu noskaņojumu. Pirms plāno runāt ar savu partneri par seksu, veic izmēģinājumu spoguļa priekšā.

Pamēģiniet noskaņai apstīties kādu erotisko filmu. Pavērojiet pāris pozas, teikumus, kurus varētu izmantot ar partneri. Nav jābaidās būt atklātiem vienam pret otru, tas tikai nostiprinās jūsu abu attiecības.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X