Kunilings – ne tikai ar lūpām un mēli

kunilingus-14575

Orālo seksu dievina ne tikai vīrieši, bet arī sievietes. Gribi dāvāt sievietei prieku, sniedz kunilingu. Lūk, daži ieteikumi kā to vislabāk darīt.

Viena no populārākajām kunilinga tehnikām – 30 sekundes mēles un lūpu rotēšana pulksteņrādītāja un pretējā virzienā. Ne tikai klitora, bet arī tā apkārtējās vides apstrādāšana. Bet tehnika nav viss, tev ir jāzina, kas kurai sievietei patīk un sagādā baudu, jo ne visām patīk viens un tas pats. Veicot kunilingu ir svarīgi vērot ķermeņa valodu. Nav grūti pamanīt, vai sievietei tas ko dari, sagādā baudu. Ja neredzi nekādu partnera reakciju, pamēģini pamainīt tehniku, mēles dziļāku ievadi, intensīvāku tās kustību.

Katras sievietes jutīguma un baudas līmenis ir dažāds. Pēti viņas augumu, pievērs uzmanību, kādās vietās viņa notrīs, un neaizmirsti arī par pieskārieniem ar pirkstiem.

Orālais sekss –  nav tikai darbība ar muti un mēli. Tikpat savrīgi ir roku paskārieni arī apkārt esošajos apgabalos. Droši var izmantot pirkstu pieskārienus, dildo, vibratorus un citas seksa rotaļlietas.

Neaizmirsti savai sievietei izteikt komplimentu cik garšīga viņa ir, un cik ļoti izbaudīji sniegt viņai baudu. Tas ļaus viņai pilnībā relaksēties. Sievietei seksā ir svarīga psiholoģiskā puse. Tādējādi, vēl jo vieglāk ir gūt orgasmu, ja tas patiesi sagādā baudu.

Nekad necenties mēli aizstāt ar pirkstiem. Katrai ķermeņa daļai ir savs pienākums.

Kunilingu var veikt arī dažādās pozās. Tādējādi, var gūt neaizmirstamu pieredzi.

Vienmēr esiet ar izdomu, lai sekss sagādā vēl jo lielāku baudu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X