Vienlīdzīgi priekšspēles nosacījumi

6411f7b21322e99676e3e2232169d5ab

Seksa eksperte Maya Levi nepiekrīt tam, ka seksā ar jauno partneri ļoti svarīga loma ir priekšspēlei – gan no vīrieša, gan sievietes iniciatīvas.

Pamatā, šis nosacījums attiecas uz vīrieti, bet tikai trešdaļa vīriešu zina kas īsti jādara. Tāpēc,bieži vien sievietes nāk palīgā. Kādi tad īsti ir tā saucamie vienlīdzības nosacījumi?

Ļoti vienkārši: Maigi, lēnām skūpsti sākot ar lūpam, kaklu, virzoties uz leju – kas ir jādara gan vīrietim, gan sievietei. Tāpat kā vīrietis gultā grib redzēt pilnīgi kailu sievieti, arī sievietes grib aplūkot savu partneri. Tāpēc nākamais solis ir izģērbšana – lēnām pēc kārtas velciet viens otram nost apģērba gabalus, bikses novelkot pašas pēdējās. Pretējā gadījumā, ja viens būs pilnīgi kails, bet otrs vēl apģērbts, var rasties diskomforta sajūta…un to noteikti nevajag. Darbojaties pēc striptīza principa.

Un arī šeit, sieviete var izrādīt iniciatīvu, kas noteikti nav tas sliktākais lēmums, jo uzkurinās vīrieti.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X