Jebkurš sekss beidzas ar “misionāra” pozu

black-and-white-missionary-sex-position2

Neatkarīgi no tā, ar kādu seksa pozu iesākat mīlēšanos, vienmēr tas beidzas ar misionāra pozu, kad vīrietis virspusē. Pie šādiem rezultātiem nonāca Londonas Universitātes zinātnieki. Veicot aptauju, kurā piedalījās 2500 dalībnieki, gan vāji, gan stipri, vecumā no 18 – 56 gadi. Visiem tika uzdots jautājums, kam dod seksā priekšroku.

Kā izrādās, 78% precētu pāru, neatkarīgi no dažādās seksuālās dzīves, vienmēr seksu nobeidza misionāra pozā. Tikai 22%, deva priekšroku „jātnieces” pozai. Starpcitu, „misionāra” pozai dod priekšroku sievietes, bet „jātnieces” pozai – vīrieši.

Tāpat, viņi noskaidroja, ka priekššpēle nekad nav ilgāka par 20 minūtēm, un pats sekss, ilgst 10 – 20 minūtes. 60% vīriešu atzina, ka ir pieraduši tradicionālajām pozām, kas palīdz sasniegt labāku orgasmu.

Fiziķi uzskata, ka cilvēki pierod pie atsevišķām pozām, kas rada komfortu, un tamdēļ, ir grūti atradināties.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X