Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Diskusijas

Citu lietotāju diskusijas

Astas stāsts: skolotājas darbu pamet dēļ pakalpojumiem seksā

16/04/2024 13:46
ievietoja
26 gadus vecā Asta jau trīs gadus sniedz intīmus pakalpojumus. Viņa piekrita dalīties savā darba pieredzē.

Es esmu no laukiem. Vecāki mani nosūtīja uz universitāti, bet tur es jutos neērti. Kopmītnes meitenes vilka dārgus apģērbus un izklaidējās pilsētā. Viņas mani apģērba un deva naudu.
Vecākas meitenes piedāvāja gulēt ar vīriešiem.
Viens vīrietis meklēja meitenes un labi maksāja. Es piekritu. Sākumā bija dīvaini, bet ātri pieradu. Par to man tika samaksāti 2000 eiro. Tad iegādājos sev siltu mēteli, cimdu un kosmētiku. Dzīvojot kopmītnē, papildus nopelnīju no vīriešiem. Dažas tā darīja. Es sakrāju, uztaisīju grimmu un devos uz bāriem, kur varēju satikt vīriešus.
Pabeigusi universitāti, Asta sāka strādāt par skolotāju.
Alga bija 700 eiro, bet vīram pietika tikai, lai dzertu. Pēc pusgada es visu atstāju un sāku doties pa bāriem. Gadu biju viena uzņēmēja mīļākā. Viņš man nopirka apģērbu un pat aizveda uz Turciju. Bet man bija jābūt pie viņa, kad viņš to pieprasīja.
Es pelnu labi. Mēnesī saņēmu 3-4 tūkstošus eiro, dažreiz vairāk, un arī saņemu dāvanas. Es strādāju naktīs, bet neslimoju un izgulējos līdz pusdienas laikam. Es saprotu, ka kļūšu vecāka, un tad būs grūtāk, un jaunās meitenes gaida jau savu kārtu.
Nakts ar Astu maksā 300 eiro, pusstunda - 60, orālais sekss - 50, anālais - papildus 100 eiro.
Nesen veikalā par iepirkumiem samaksāju 50 eiro, - viņa stāsta. - Mans dzīvesveids ir grūts. Man ir daudz izdevumu. Parasta sieviete var satikt vīru mājās halātā. Man ir jāpieskaņojas ar grimmu, pedikīru, jāpērk skaista apakšveļa un jātaisa botoksa injekcijas.
Prezervatīvus viņa lieto tikai anālajam seksam. Viņa neuztraucas par sekām, lai gan ir bijušas dažas reizes kad bija jāārstējas pret dzimumorgānu slimībām. Viņa nekad nav veikusi abortu, bet saka, ka lieto kontracepcijas tabletes, tāpēc cenšas no klienta saņemt naudu par tām, jo daudziem klientiem nepatīk prezervatīvi.
Vīrieši bieži vien ir nedaudz šokēti. Parasti viss notiek ātri, 5-20 minūtēs. Bet ir tādi, kas strādā visu nakti. Sliktākais ir tas, ka vīrietis ir piedzēries vai agresīvs.
Šobrīd sieviešu vidū ir konkurence ar ukraiņu meitenēm.
Nabadzīgi vīrieši mani neuzņem, viņi meklē ukrainietes bāros. Viņi nopērk kokteiļus, un tā viņi laimē viņu uzmanību. Bet bagātie vīrieši meklē ne tikai seksuālos pakalpojumus. Viņi vēlas arī sarunas, - saka Asta.
Skatīt
...